Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage

  • 80 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Universiteit van Sussex is op circa 7 km rijden naar de villa, terwijl Booth Natuurhistorisch Museum op ongeveer 7 km naar de 80 m^2 Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage ligt. De villa heeft 3 slaapkamers en een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Voor uw comfort vindt u een apart toilet, een badkuip en een douche.

Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage beschikt over een terras voor het comfort van de gasten.

De accommodatie is op slechts 4 km afstand van Brighton Pier. Beacon Hill bus halte is tegenover de villa.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage Hove
Modern 2 Bedroom Garden House
Mobiele prijsaanbieding

Modern 2 Bedroom Garden House

4.0
Behoorlijk 3 beoordelingen
331 m van de accommodatie
USD 291 USD 262
per nacht
Meadow Close
Mobiele prijsaanbieding

Meadow Close

468 m van de accommodatie
USD 1102 USD 992
per nacht
3 Bed In Ovingdean Oc-Bbwand
Mobiele prijsaanbieding

3 Bed In Ovingdean Oc-Bbwand

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
608 m van de accommodatie
USD 662 USD 596
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen Gatwick Luchthaven
    49 km

    Treinstations

    Station Brighton
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke luchthaven ligt het dichtste bij Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage?
      Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage bevindt zich binnen 50 km van de luchthaven Londen Gatwick.
    • Welke haltes van het openbaar vervoer zijn in de buurt van Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage?
      U vindt de bushalte Beacon Hill binnen 100 meter van Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er beschikbaar bij Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage?
      De beste voorzieningen in de kamer bij Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage zijn onder andere een eethoek, wi-fi en een TV.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage?
      Gasten van Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage dienen uiterlijk om 22:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Heeft deze villa een terras?
      Ja, deze villa beschikt over een terras.
    • Heeft Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage een bubbelbad?
      Ja, Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage biedt een jacuzzi.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen Gatwick Luchthaven
    49 km

    Treinstations

    Station Brighton
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Guestready - Bright Seaview Countryside Cottage Hove

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten